Kontakt

Náš příběh

Příběh se začíná psát v roce 2016, kdy se v srdci Bubenče rodí ambiciózní sen. Sen o vlastním pivovaru! Skupina nadšenců se s pocitem, že v Praze chybí Mekka pro milovníky piva, vrhá do nelehkého úkolu. Nevábná pivotéka se pomalu, ale jistě mění na moderní pivovar s restaurací.

Po dlouhých měsících dřiny se sen stává realitou a Pivovar Bubeneč je dokončen. 29. srpna 2018 sládek Michal uvaří svou první várku piva – Summer Ale 10, která o měsíc později slaví svou premiéru – zákazníci mohou konečně ochutnat úplně první pivo, uvařené v Pivovaru Bubeneč.

Od té doby jsme se stali nedílnou součástí bubenečské komunity. Naše piva, s typickou hořkostí a nezaměnitelnou chutí, si získala srdce milovníků piva z širokého okolí. Stálá nabídka zahrnuje Ležák, Ale, Philly sour (Kyseláč) a Stout. Naši sládci ale milují experimenty, a tak vaří i netradiční piva, jako ležák infuzovaný červeným zelím, čajové infuze, ochucené kyseláče, brutlagery nebo Kentucky Common.

Pivovar Bubeneč ale není jen o pivu. Je to místo, kde se setkávají přátelé, rodiny a kolegové a vychutnávají si společně atmosféru místa. Chcete být taky součástí děje? Uspořádejme spolu vaši oslavu, firemní akci nebo prohlídku pivovaru. A nebo si s námi rovnou uvařte pivo! Pod vedením našich sládků si jej můžete připravit přesně podle svého gusta.

Přijďte ochutnat piva a jídla, připravovaná s láskou a nadšením, a staňte se součástí příběhu!

Nezůstáváme na místě!

Jsme tam, kde každou sobotu si můžete užít kouzlo místa a dobrého piva na známých farmářských trzích na Kulaťáku v Praze a na spoustě akcí, o kterých vás budeme poctivě předem zpravovat. Sledujte náš web a sociální sítě, ať vám nic neunikne!

Mladistvým nenaléváme!

Určitě to dobře víte, ale pro připomenutí:

Mladistvým alkohol nalít nemůžeme.

Tak nám dejte vědět, jestli vám už můžeme!